یکم تیرماه آغاز مهلت ارسال اظهارنامه سالیانه عملکرد مشاغل ۱۴۰۲
جستجو کردن
Close this search box.
/
خرید توکن امضای دیجیتال

خرید توکن امضای دیجیتال

مدل ePass 3003 Auto

خرید توکن امضای دیجیتال امضای دیجیتال

مدل ePass 3003 Auto

چرا از یگانه ثبت بخریم ؟

توکن امضای الکترونیک چیست؟

خرید توکن امضای دیجیتال یا الکترونیک به عنوان یک ابزار کلیدی در دنیای دیجیتال به‌کار می‌رود. این توکن‌ها مجموعه‌ای از اطلاعات دیجیتالی هستند که به منظور تأیید هویت فرد یا سازمان استفاده می‌شوند. با استفاده از این توکن‌ها، امکان اعتبارسنجی و امضای اسناد و فایل‌های الکترونیکی برای افراد و سازمان‌ها فراهم می‌شود. امضای الکترونیکی با استفاده از این توکن‌ها به صورت امن و قابل اطمینان انجام می‌شود و برای جلوگیری از تقلب و تغییرات غیرمجاز در اسناد الکترونیکی بسیار مؤثر است. عملکرد این توکن‌ها بر اساس استانداردهای امنیتی و رمزنگاری قوی انجام می‌شود تا امنیت اطلاعات تضمین شود. این ابزار اساسی در حفاظت از اطلاعات حساس و تأمین اعتماد دیجیتالی در ارتباطات آنلاین استفاده می‌شود.

توکن های ارائه شده توسط یگانه ثبت ، دارای امتیاز ۸۴۰ از مراکز صدور گواهی الکترونیکی ریشه هستند.

خرید توکن امضای دیجیتال

مهم ترین استفاده ها بعد از خرید توکن امضای دیجیتال

  • جهت استفاده برای انجام مزایدات و منقاصات الکترونیکی
  • جهت استفاده در سامانه های مربوط به املاک
  • جهت استفاده برای دفاتر اسناد رسمی
  • جهت استفاده برای سامانه های مالیاتی
  • جهت استفاده برای سامانه جامع تجارت
  • جهت استفاده برای انجام امور بانکی ، بانک ملت

خرید توکن سامانه تدارکات الکترونیک دولت

از مهم ترین دلایل خرید توکن امضای دیجیتال ، شرکت در خدماتی است که سامانه تدارکات دولت (ستاد ایران) برای عموم ایجاد کرده است:

خرید توکن شرکت در مزایده

خرید توکن امضا الکترونیک برای شرکت در مزایده امکانی است که شرکت‌ها از آن برای ایجاد اعتماد و امنیت در فرایند مزایده بهره می‌برند. این توکن‌ها به عنوان ابزارهای امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند تا هویت شرکت را تأیید و امضای الکترونیکی را بر روی مدارک و اسناد مربوط به مزایده اعمال کنند. با خرید توکن امضا الکترونیک، شرکت‌ها می‌توانند از سطح امنیت بالا برای معاملات خود در مزایده بهره‌مند شوند و از تقلب و تغییرات غیرمجاز جلوگیری کنند. این فرایند با استفاده از پلتفرم‌های امن مبادله توکن‌های دیجیتال انجام می‌شود و به شرکت‌ها اطمینان می‌دهد که امضای الکترونیکی آن‌ها قابل اعتماد و قابل تأیید است.

خرید توکن شرکت در مناقصه

خرید توکن امضا الکترونیک برای شرکت در مناقصه ابزاری است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در فرایند مناقصه امنیت و اعتماد را بهبود بخشند. این توکن‌ها به عنوان وسیله‌ای برای تأیید هویت شرکت و امضای الکترونیکی بر روی سند مناقصه مورد استفاده قرار می‌گیرند. با خرید توکن امضا الکترونیک، شرکت‌ها می‌توانند از سطح امنیت بالا برای حفظ اطلاعات و انجام معاملات خود در مناقصه بهره‌مند شوند. این توکن‌ها به شرکت‌ها امکان می‌دهند تا امضای الکترونیکی خود را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل مناقصه اعمال کنند، که زمان و هزینه را به شرکت‌ها صرفه‌جویی می‌کند. از طریق این فرآیند، امنیت و قابلیت اطمینان در معاملات مناقصه تضمین می‌شود و احتمال تقلب و تغییرات غیرمجاز کاهش می‌یابد.

نحوه خرید توکن امضای دیجیتال(توکن خام)

برای خرید توکن امضا الکترونیک دو راه وجود دارد که می توانید در صورت تمایل از هر کدام از روش های زیر استفاده نمایید:

خرید توکن امضای دیجیتال حضوری

برای این روش شما باید با مراجعه حضوری به دفتر ما، به آدرس اصفهان خیابان شیخ بهایی روبروی آتش نشانی ساختمان اکسین طبقه همکف واحد یک نسبت به خرید توکن اقدام نمایید.

خرید توکن امضای دیجیتال غیر حضوری

در این روش که بسیار ساده تر از روش قبلی است شما می توانید با کلیک بر روی دکمه خرید توکن در سمت چپ همین صفحه نسبت به پرداخت هزینه توکن که شامل تخفیف نیز می باشد ، نسبت به خرید توکن به سادگی اقدام نمایید. پس از پرداخت هزینه کارشناسان یگانه ثبت جهت دریافت اطلاعات تکمیلی مثل آدرس و … با شما تماس می گیرند و پس از ۳ الی ۴ روز کاری توکن را در آدرس خود تحویل بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید توکن امضا دیجیتال

برای خرید توکن خام نیازی به ارائه مدارک خاصی نخواهد بود و فقط با درج نام و شماره موبایل و پرداخت هزینه توکن، سفارش خرید شما ثبت خواهد شد. کارشناسان ما برای دریافت اطلاعات تکمیلی با شما تماس خواهند گرفت و سفارش شما پس از یک روز کاری در شهر اصفهان و ۳ الی ۴ روز کاری در سایر شهر به دست شما خواهد رسید.

خرید توکن اصفهان

با توجه به اینکه شهر اصفهان ، یک شهر صنعتی و مملو از کسب و کار های متنوع حقیقی و حقوقی است ، داشتن توکن برای صاحبان کسب و کاری که در شهر اصفهان مشغول به کار هستند، تبدیل به یک امر ضرروی شده است. همانطور که در بالاتر نیز به آن پرداخته شده بود ، امروزه توکن های حاوی امضای دیجیتال از کاربرد ها و مزایای زیادی برای افراد حقیقی و حقوقی برخوردار است.

مقالات و آموزش ها
...SOON

سوالات متداول پیرامون خرید توکن

توکن امضای دیجیتال ePass3003 دارای رمز ورود است که در زمان فراخوانی جهت تایید و امضا آن رمز بایستی وارد شود، در صورتی که شخص ثالث که به توکن شما دسترسی دارد رمز عبور را نمی داند، امکان سوء استفاده وجود ندارد. با توجه به اینکه مطابق بند 7 قانون تجارت الکترونیکی امضای الکترونیکی خود به تنهایی و بدون نیاز به امضای دستی برای معتبر شناخته شدن اسناد، قراردادها و … کفایت می کند، لازم است در محافظت از توکن و رمز عبور آن دقت فرمائید.

در صورتی که می خواهید گواهی الکترونیکی مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه (rca.gov.ir) را بر روی توکن خود ثبت نمائید، بایستی به یکی از مراکز صدور گواهی دیجیتالی (CA) زیر مجوعه 8 مرکز میانی فعال مراجعه فرمائید و نیازی به نرم افزار خاصی ندارید، لیست دفاتر ثبت نام مرکز میانی عام در سایت مرکز صدور گواهی الکترونیکی میانی عام به آدرس gica.ir وجود دارد. در صورتی که می خواهید از گواهی اختصاصی خود بر روی توکن استفاده نمائید، لطفاً جهت راهنمائی با شرکت ره آورد سامانه های امن تماس بگیرید.

 

گارانتی تعویض این کالا محدودیت زمانی ندارد، به این معنی که هر زمان توکن طوسی رنگ شما با لوگوی شرکت رهاورد سامانه های امن از کار افتاد، مشروط بر سالم بودن شکل ظاهری و عدم شکستگی بدنه یا افتادن داخل مایعات، می توانید با مراجعه به شرکت رهاورد سامانه های امن با آدرس سایت اینترنتی www.rsa.ir یا تماس و هماهنگی با نمایندگان مجاز این شرکت در سراسر کشور، نسبت به تعویض توکن خود اقدام و یک عدد توکن جایگزین و نو دریافت نمائید.

استفاده از توکن سخت افزاری (هر مدلی) برای سامانه مودیان به نرم افزاری که استفاده میکنید ارتباط دارد، با پشتیبانی نرم افزارتان و همینطور پشتیبانی سامانه مودیان (1526) صحبت کنید.

سلام، اگر گواهی امضای روی توکن دارای اعتبار باشد می توانید از طریق مراکز صدور گواهی امضا برای ابطال آن اقدام کنید و بعد از آن گواهی جدید بر روی آن صادر کنید، در غیر این صورت می توانید گواهی بدون تاریخ اعتبار را پاک کنید و از توکن مجددا استفاده نمایید.

توکن های مورد تأیید مرکز ریشه نسخه Firmware version 7.0 بوده و کیس آنها طوسی رنگ است. ضمناً لیست توکن های مورد تأیید مرکز دولتی صدور گواهی الکترونیکی ریشه در وبسایت این مرکز و سامانه gica، بخش پشتیبانی مشخص شده است.

نظرات و گفت و گو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در کنارتان هستیم...

ارسال سریع
پشتیبانی آنلاین
تامین امنیت
مشاوره رایگان
ارسال شهر اصفهان ۱ روز کاری و سایر شهرها تا ۳ روز کاری
تعداد بازدید: 435 بار
قیمت با احترام:
۷۸۰۰۰۰

۷۴۹

هــــــزار
تومان

مایل به خرید هستید ؟

برای اطلاع از جدیدترین قوانین و نکات کاربردی و مهم برای کسب و کارها
صفحه ما در اینستاگرام را دنبال کنید ...