یکم تیرماه آغاز مهلت ارسال اظهارنامه سالیانه عملکرد مشاغل ۱۴۰۲

۱۴۳۸ ۰۳۱-۳۲۳۷

جستجو کردن
Close this search box.
جستجو کردن
Close this search box.
مالکیت معنوی
برند شما دارایی ارزشمندی است که برای ساختن آن زمان و تلاش زیادی صرف کرده اید. با این حال، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید برند خود را به شخص دیگری منتقل کنید. دلایل مختلفی برای انتقال برند وجود دارد، مانند بازنشستگی، تمایل به تمرکز بر روی پروژه های دیگر یا یافتن فرصت های جدید برای رشد.
اختراع شما می تواند یک محصول جدید، فرآیند جدید یا حتی یک روش جدید برای انجام کار باشد. اگر ایده ای نوآورانه دارید که می تواند به شما در حل مشکلی کمک کند یا زندگی مردم را به نحوی بهتر کند، ممکن است بتوانید آن را ثبت اختراع کنید.
لوگوی شما هویت بصری برند شماست و به شما کمک می کند تا در میان رقبا متمایز شوید و به مشتریان خود بگویید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند.
برند شما دارایی ارزشمندی است که به شما کمک می کند تا از نام تجاری خود در برابر سوء استفاده محافظت کرده و در بازار رقابتی متمایز شوید. اعتبار گواهی ثبت برند شما 10 سال است و پس از آن باید برای تمدید آن اقدام کنید.
ثبت برند فرآیندی است که به شما امکان می دهد مالکیت انحصاری نام، لوگو یا شعار خود را به دست آورید. این امر به شما کمک می کند تا از برند خود در برابر سوء استفاده محافظت کرده و در بازار رقابتی متمایز شوید.